Biznes w rodzinie,

rodzina w biznesie

WEBINARIUM

  • jak zaczęła się historia współpracy matki Joanny i córki Toni
  • kto ma w sobie duszę menadżera, a kto zupełnie nie czuje się dyrektorem
  • kto rymuje, kto myśli strategicznie, i co ma z tym wspólnego zaufanie
  • o braku rywalizacji i pracy na mocnych stronach
  • o wierze w dobre intencji ludzi i niepatrzeniu na innych przez pryzmat siebie
  • o czym rozmawia się przy niedzielnym obiedzie
  • kto się emocjonuje, a kto stąpa twardo po ziemi, czyli o mężu w firmie
  • jak się zaczęła franczyzowa lawina, i jak nawiązać współpracę z Early Stage
  • o odpoczynku, ciężkiej pracy i realizowaniu nawet najbardziej śmiałych pomysłów

Biznes i rodzina? Rodzina czy biznes? Wykluczają się, czy się uzupełniają? A może jeszcze inaczej?Zapraszamy na powtórkę wywiadu z Joanną Zarańską i Tonią Bochińską, właścicielkami szkoły EarlyStage. Dowiecie się m.in.:

PROWADZĄCE

Tonia Bochińska i Joanna Zarańska

Joanna Zarańska

Założycielka i współwłaścicielka Early Stage – ogólnopolskiej szkoły angielskiego, w której uczy się ponad 28 000 dzieci. Jest doświadczoną nauczycielką oraz autorką materiałów dydaktycznych - kursów i podręczników do nauki angielskiego dostępnych na rynku wydawniczym. Od wielu lat tworzy materiały, które są przeznaczone tylko dla uczniów Early Stage.


Tonia Bochińska

Współwłaścicielka Early Stage. Szkołę prowadzi ze swoją mamą – Joanną Zarańską. Urodziła się w Anglii i spędziła tam sporą część dzieciństwa. Córka nauczycieli oraz dyrektorów szkół, po których odziedziczyła nie tylko talent pedagogiczny, ale również dryg do zarządzania i budowania zespołu. Magister socjologii. Formalne kwalifikacje do nauczania języka angielskiego uzyskała dzięki certyfikatom CPE i CELTA. Przez wiele lat nauczycielka specjalizująca się w uczeniu dzieci, dyrektorka oraz metodyczka jednej z najszybciej rozwijających się filii w Warszawie. Od 7 lat dyrektor Early Stage wspierający zespół metodyczny, administracyjny oraz dział HR w bardzo dynamicznym rozwoju szkoły.

Michał Bartosiński

Właściciel firmy Nordmind zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych oraz doradctwem IT. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Warszawskiej. Posiada duże doświadczenie przy projektowaniu, realizacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.Jeden z twórców Platformy LangLion. Żeglarz, miłośnik sportów wodnych i podróży.

Nie przegap szansy na darmowe szkolenia eduNation

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymuj powiadomienia o szkoleniach!