Halloween Challange,

czyli podejmij strrraszne wyzwanie

WEBINARIUM

Szykujecie się do halloweenowych lekcji i szukacie nowych pomysłów? Chcecie, aby było wesoło, energicznie, z lekkim dreszczykiem i z całą masą ćwiczeń językowych? Świetnie trafiliście, ponieważ podczas naszego webinarium Agnieszka Iwanicka zaczarowała nas mnóstwem pomysłów. Zapraszamy do obejrzenia powtórki, podczas której dowiecie się m.in.:

- tego, że nowa podstawa programowa wymaga od nas uwrażliwiania uczniów na odmienność kulturową


- dlaczego i jak organizować zajęcia o tematyce Halloween mimo towarzyszących temu świętu kontrowersji


- jak takie zajęcia przeprowadzić w szkole prywatnej i państwowej


- jak zorganizować kilkudniowe halloweenowe wyzwanie


- jak zrobić zajęcia w formie escape roomu


- jak pobrać gotowe materiały przygotowane przez Agnieszkę Iwanicką


- o niejednoznacznych kartach obrazkowych z podpisami


- o rozgrzewkowych pytaniach na podłodze


- jak użyć magicznych mikstur konwersacyjnych


- o tajemnicach halloweenowych puzzli, snapów, sekretnych okienek i boo! kart obrazkowych


- o tym, co strasznego kryją w sobie piłeczki pingpongowe, plastikowe kubeczki oraz zabawkowe pająki, żaby i mózgi

PROWADZĄCA

Agnieszka Iwanicka

Nazywam się Agnieszka Iwanicka. Jestem entuzjastką innowacyjnych form edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuję się w nauczaniu angielskiego poprzez zabawę, z wykorzystaniem różnych zmysłów oraz technologii. Staram się znaleźć równowagę pomiędzy światem online i offline.

Tworzę gry językowe, w które sama chciałabym grać, przygotowuję lekcje, w których chciałabym uczestniczyć, uczę tak, jak sama chciałabym być uczona. Pomagam uatrakcyjniać i ożywiać zajęcia językowe. Tworzę autorskie gry, którymi chętnie dzielę się z nauczycielami różnych języków. Pokazuję, jak korzystać z technologii w klasie oraz podpowiadam, jak uczyć, aby samemu dobrze się bawić na własnych lekcjach. Sprawiam, że chce się uczyć – zarówno nauczycielom, jak i uczniom.

Pracowałam w przedszkolach, państwowych oraz prywatnych szkołach podstawowych, gimnazjach oraz szkołach językowych. Ukończyłam studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunkach: Filologia Angielska – Tłumaczenia, Filologia Angielska – Metodyka, Praktyczna Psychologia Społeczna. Dodatkowo ukończyłam kurs trenerski w Akademii Trenera grupy SET, szkołę Grafiki Komputerowej oraz wiele szkoleń z zakresu metodyki nauczania języków obcych.

Michał Bartosiński

Właściciel firmy Nordmind zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych oraz doradctwem IT. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Warszawskiej. Posiada duże doświadczenie przy projektowaniu, realizacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.Jeden z twórców Platformy LangLion. Żeglarz, miłośnik sportów wodnych i podróży.

Nie przegap szansy na darmowe szkolenia eduNation

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymuj powiadomienia o szkoleniach!