Ręka w prawo,

noga w lewo: 

pomysły na językowe 

rozgrzewki dla dorosłych.

WEBINARIUM

Dorosłych też trzeba rozgrzać językowo i to nie tylko na początku lekcji! Zapraszamy na powtórkę webinarium, podczas którego Luiza Wójtowicz-Waga rozgrzała swoimi pomysłami łącza internetowe do czerwoności.


Podczas szkolenia dowiecie się:


- kiedy warto wprowadzać rozgrzewki językowe, i dlaczego warto to robić

- dlaczego rozgrzewka i powtórka to najlepsze połączenie

- co wynika z tego, że słowa lubią towarzystwo

- jak ruszyć dorosłych uczniów z krzeseł i zaangażować do powtórki słownictwa

- dlaczego uczniowie maja robić dziury w zdaniach, a nauczyciel wycinać z siebie Zosię Samosię

- czym są powtórkowe kartki, i jak uczniowie mogą przygotować powtórkowe quizy

- jak papierowe samoloty zmuszają uczniów do myślenia

- o potencjale dialogów 7-1 i dialogów A-Z

- czym jest powtórkowy dictogloss i o pytaniach na plecach

o zgadywaniu liter i 10 rzeczach, które…

PROWADZĄCA

Luiza Wójtowicz-Waga

Jestem absolutną fascynatką towarzyszenia ludziom w rozwoju i nic nie ekscytuje mnie bardziej niż patrzenie na rozwijających się uczestników moich szkoleń. Specjalizuję się w uczeniu dorosłych: od 18 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w biznesie a od 10 lat jestem trenerem i coachem nauczycieli (skończyłam renomowaną szkołę trenerów TROP). Tematy, od których świecą mi się oczy, to podnoszenie jakości lekcji, praca nad marką osobistą, pewnością siebie i kreatywnością nauczycieli, wyznaczanie celów i ich konsekwentne osiąganie. Pomagam w nawiązywaniu dobrych relacji z uczniami, pracujemy nad asertywnością i prawdziwą komunikacją. Jestem moderatorem metody Design Thinking, stąd praca nad potencjałem twórczym zespołów jest tym, co kręci mnie najbardziej. Często odwiedzam szkoły, przyglądając się, jak pracują zatrudnione tam osoby; nauczyciele, menedżerowie, metodycy, aby pomóc im usprawniać i ulepszać ich działania. Praca z ludźmi i bezpieczne przeprowadzanie ich przez zmianę; czy może być lepsze zajęcie na świecie?

Michał Bartosiński

Właściciel firmy Nordmind zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych oraz doradctwem IT. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Warszawskiej. Posiada duże doświadczenie przy projektowaniu, realizacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.Jeden z twórców Platformy LangLion. Żeglarz, miłośnik sportów wodnych i podróży.

Nie przegap szansy na darmowe szkolenia eduNation

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymuj powiadomienia o szkoleniach!