Testuj inaczej! Jak sprawdzić wiedzę

bez niepotrzebnego stresu?

WEBINARIUM

Podczas webinarium porozmawiamy o różnych formach testowania. Zastanowimy się nad różnymi formami weryfikowania wiedzy i testowania. Czy i jak często warto testować? Czy tradycyjne „wyciągamy karteczki” warto zastąpić technologią?

PROWADZĄCA

Anna Popławska

Jestem lektorem języka angielskiego i trenerką nauczycieli języków obcych. Pasjonuję się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, a jeszcze bardziej - uczeniem innych nauczycieli jak korzystać z innowacyjnych pomysłów, aplikacji i narzędzi.


Specjalizuję się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu. Prowadziłam szereg konferencji edukacyjnych, autorskich szkoleń i warsztatów i regularnie występuję na ważnych wydarzeniach szkoleniowych rynku edukacyjnego.


W przeszłości związana byłam z dwoma dużymi szkołami językowymi gdzie byłam Dyrektorem Metodycznym. 6 grudnia 2016 wraz z Luizą Wójtowicz-Wagą stworzyłam eduNation - w tym momencie największe centrum szkoleniowe dla nauczycieli języków obcych w Polsce.


Od 3 lat moją wielką pasję jest marketing internetowy, szczególnie social media i ich wykorzystanie w promocji usług edukacyjnych.


Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i wielu szkoleń metodycznych i marketingowych w Polsce i na świecie.

Michał Bartosiński

Właściciel firmy Nordmind zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych oraz doradctwem IT. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Warszawskiej. Posiada duże doświadczenie przy projektowaniu, realizacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.Jeden z twórców Platformy LangLion. Żeglarz, miłośnik sportów wodnych i podróży.

Nie przegap szansy na darmowe szkolenia eduNation

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymuj powiadomienia o szkoleniach!