Wielkie dzięki!

Czyli Thanksgiving

na zajęciach z dorosłymi

WEBINARIUM

  • skąd wziąć rozgrzewkowe pytania do rozmawiania o tym święcie i jak taką rozgrzewką zaskoczyć naszych uczniów
  • jak wykorzystać fragmenty serialu „Przyjaciele” do porównań między polskimi a amerykańskimi zwyczajami świątecznymi
  • o tym, że w każdym uczniu drzemie Jamie Oliver i jak go zbudzić
  • jak przygotować uczniów do rozmawiania o wdzięczności
  • czym jest trening wdzięczności i gdzie szukać o nim informacji
  • jak taki trening zorganizować z naszymi uczniami
  • co ma wspólnego Smerf Maruda z hormonami szczęścia, czyli jak wykorzystać naukoweodkrycia w starciu z nieprzekonanymi

Czy Twoi uczniowie wiedzą o Święcie Dziękczynienia coś więcej niż to, że na stole króluje wtedy indyk? Skąd wzięło się to święto i jak można je wykorzystać, aby z naszymi uczniami ćwiczyć słownictwo i gramatykę, szlifować różne sprawności językowe oraz uczyć uczniów empatii i sprawić, że wokół zakróluje pozytywna energia? Zapraszamy na powtórkę naszego webinarium, podczas którego dowiecie się od Luizy Wójtowicz-Wagi m.in.:

A za co Wy jesteście dzisiaj wdzięczni?

PROWADZĄCA

Luiza Wójtowicz-Waga

Jestem absolutną fascynatką towarzyszenia ludziom w rozwoju i nic nie ekscytuje mnie bardziej niż patrzenie na rozwijających się uczestników moich szkoleń. Specjalizuję się w uczeniu dorosłych: od 18 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w biznesie a od 10 lat jestem trenerem i coachem nauczycieli (skończyłam renomowaną szkołę trenerów TROP). Tematy, od których świecą mi się oczy, to podnoszenie jakości lekcji, praca nad marką osobistą, pewnością siebie i kreatywnością nauczycieli, wyznaczanie celów i ich konsekwentne osiąganie. Pomagam w nawiązywaniu dobrych relacji z uczniami, pracujemy nad asertywnością i prawdziwą komunikacją. Jestem moderatorem metody Design Thinking, stąd praca nad potencjałem twórczym zespołów jest tym, co kręci mnie najbardziej. Często odwiedzam szkoły, przyglądając się, jak pracują zatrudnione tam osoby; nauczyciele, menedżerowie, metodycy, aby pomóc im usprawniać i ulepszać ich działania. Praca z ludźmi i bezpieczne przeprowadzanie ich przez zmianę; czy może być lepsze zajęcie na świecie?


Michał Bartosiński

Właściciel firmy Nordmind zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych oraz doradctwem IT. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Warszawskiej. Posiada duże doświadczenie przy projektowaniu, realizacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.Jeden z twórców Platformy LangLion. Żeglarz, miłośnik sportów wodnych i podróży.

Nie przegap szansy na darmowe szkolenia eduNation

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymuj powiadomienia o szkoleniach!