Wymyśl, wypróbuj, zidentyfikuj zabójcę. Mądre wprowadzanie edukacyjnych nowości

w 10 krokach

WEBINARIUM

  • dlaczego popełnianie błędów jest dobre
  • dlaczego pomysł nigdy nie jest produktem skończonym
  • dlaczego nie można ciągle myśleć w kategoriach „jeszcze nie wiem” i „jutro”
  • dlaczego trzeba mówić o swoich pomysłach zanim je dopracujemy
  • dlaczego ma być więcej robienia niż myślenia
  • jakie jest 10 kroków wprowadzania edukacyjnych nowości
  • jakie jest 5 etapów metody Design Thinking
  • po co są empatyczne wywiady i dlaczego nie warto ufać uśrednieniom
  • jakie są metody generowania pomysłów i czym jest kropkokracja
  • że trzeba się dobrze bawić

Wymyśl, wypróbuj, zidentyfikuj zabójcę. Mądre wprowadzanie edukacyjnych nowości w 10 krokach. Od dawna chodzi Ci po głowie jakiś pomysł na innowację w Twojej szkole? Dzisiaj wpadł Ci pomysł na jakąś nowość na Twojej lekcji? Zapraszamy na powtórkę webinarium, podczas którego Luiza Wójtowicz-Waga odkryje przed Tobą zasady rządzące metodą Design Thinking, dzięki której mądrze wprowadzisz innowacje. Dowiesz się m.in.:

PROWADZĄCA

Luiza Wójtowicz-Waga

Jestem absolutną fascynatką towarzyszenia ludziom w rozwoju i nic nie ekscytuje mnie bardziej niż patrzenie na rozwijających się uczestników moich szkoleń. Specjalizuję się w uczeniu dorosłych: od 18 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w biznesie a od 10 lat jestem trenerem i coachem nauczycieli (skończyłam renomowaną szkołę trenerów TROP). Tematy, od których świecą mi się oczy, to podnoszenie jakości lekcji, praca nad marką osobistą, pewnością siebie i kreatywnością nauczycieli, wyznaczanie celów i ich konsekwentne osiąganie. Pomagam w nawiązywaniu dobrych relacji z uczniami, pracujemy nad asertywnością i prawdziwą komunikacją. Jestem moderatorem metody Design Thinking, stąd praca nad potencjałem twórczym zespołów jest tym, co kręci mnie najbardziej. Często odwiedzam szkoły, przyglądając się, jak pracują zatrudnione tam osoby; nauczyciele, menedżerowie, metodycy, aby pomóc im usprawniać i ulepszać ich działania. Praca z ludźmi i bezpieczne przeprowadzanie ich przez zmianę; czy może być lepsze zajęcie na świecie?

Michał Bartosiński

Właściciel firmy Nordmind zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych oraz doradctwem IT. Z zamiłowania i wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Warszawskiej. Posiada duże doświadczenie przy projektowaniu, realizacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.Jeden z twórców Platformy LangLion. Żeglarz, miłośnik sportów wodnych i podróży.

Nie przegap szansy na darmowe szkolenia eduNation

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymuj powiadomienia o szkoleniach!